W branży kredytowej jestem od 2008 roku. W tym czasie współpracowałem w charakterze specjalisty do spraw kredytu hipotecznego z Raiffeisen Bank Polska S.A, Home Broker S.A., Open Finance S.A. oraz Expander Advisors Sp. z o.o.. Od 2015 roku prowadzę indywidualną praktykę, jako ekspert finansowy. W zespole Król i Partnerzy jestem od samego początku. Obecnie zajmuję się obsługą kredytową Klientów, koordynowaniem projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem biurem nieruchomości Król i Partnerzy.

Dzięki dużemu doświadczeniu i nabytej przez lata wiedzy staram się skutecznie i korzystnie realizować sprawy moich Klientów. Wiem, że obdarzają mnie zaufaniem przy realizacji istotnych inwestycji. Mając tę świadomość, do każdej sprawy podchodzę z dużym zaangażowaniem.

Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch synów. Z zamiłowania występuję w Teatrze Nie Ma w Szczecinie, kopię się w czoło w amatorskich ligach piłkarskich, gram w szachy, gry ekonomiczne i strategiczne, a także, jak żona pozwoli, wędruję po górach.