KREDYT NA RYNKU PIERWOTNYM – DEWELOPERSKI

Jeśli marzy Ci się zakup nowego mieszkania od dewelopera – warto wiedzieć, że przyznanie kredytu na ten cel wiąże się z kilkoma dodatkowymi zabezpieczeniami, jakich wymagają banki.

Najczęściej rezerwujemy sobie takie mieszkanie u dewelopera na etapie jego budowy, czasem bardzo wczesnej. Dla banku jednak sytuacja ryzykowna, gdyż na podstawie samych planów i wizualizacji trudno jest mu ocenić jak w rzeczywistości będzie wyglądało mieszkanie. Pojawia się więc szereg niepewności, które bank bierze pod uwagę: czy w ogóle powstanie ten budynek i kiedy? Czy cała budowa będzie przebiegać zgodnie z planem? Czy nie pojawią się jakieś opóźnienia?

Co trzeba wiedzieć, zanim zawnioskujesz o taki kredyt w banku? Jakie dokumenty są potrzebne? Jak to wszystko zgrać z pracami dewelopera? O tym wszystkim opowiadamy w naszym ebooku „Kredyt na rynku pierwotnym”

Wyrażam zgodę

OFERTA SPECJALNA

Karol Skirgajło-Jacewicz

Gorąco polecam. Panowie przeszli z nami całą drogę od sprzedaży mieszkania po kredyt na wymarzony dom. Doskonały kontakt, ogromna cierpliwość do klienta. Pełen profesjonalizm za który serdecznie dziękujemy.

Jagoda Kisielewicz

Gorąco polecam współpracę z Król i Partnerzy! Pan Mariusz swoją fachową wiedza, dobrą komunikacją i podążaniem za klientem przeprowadził nas przez meandry formalności kredytowych od marzeń wprost po klucze do wymarzonego M.

Maciej Dawidowski

Z pomocy Pana Mariusza jestem bardzo zadowlony, pelen profesjonalizm, duza dyspozycyjnosc i zdobyte doswiadczenie pozwolily na zakup wymarzonego domu w tych trudnych dla nas czasach! Wielkie podziekowania za ogrom pracy wlozonej przy naszym kredycie hipotecznym, mimo wielu przeciwnosci losu!

Kalkulator Kredytu Hipotecznego

Kalkulator hipoteczny

Input

PLN
7.8%
0%20%
30lat
1lat50lat

Miesięczna rata kredytu hipotecznego

PLN
Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora są dostosowane do parametrów określonych przez użytkownika. Kalkulacje dotyczą Kredytu Hipotecznego i służą wyłącznie celom informacyjnym, zawierają dane orientacyjne i mają charakter niewiążący.
Kredyt na rynku pierwotnym (deweloperski).

Co trzeba wiedzieć, zanim zawnioskujesz o taki kredyt w banku? Jakie dokumenty są potrzebne? Jak to wszystko zgrać z pracami dewelopera? O tym wszystkim opowiadamy w naszym ebooku „Kredyt na rynku pierwotnym”

Co znajdziesz w e-booku

 • Czym jest prospekt informacyjny i do czego jest potrzebny?
 • Jak wygląda transakcja na rynku pierwotnym?
 • Nieruchomość ukończona i w trakcie budowy
 • Czym jest rachunek powierniczy?
 • Kiedy rozpocząć procedurę kredytową?
 • Etapy prac i harmonogram transz
 • Jakie dokumenty trzeba przygotować dla banku?
 • W jaki sposób odbywa się odbiór nieruchomości?
 • Jak zaciągnąć kredyt na wykończenie wnętrza?
 • Czym jest okres pomostowy?
 • Od kiedy trzeba spłacać odsetki a od kiedy ratę kapitałową?
 • A jeśli deweloper też ma kredyt?
SZCZECIN

LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK

OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA

MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW

BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA

BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin
 • biuro@krolipartnerzy.pl
  +48 661 677 277

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość