ZBUDUJ Z NAMI DOM

Własny dom – to marzenie wielu osób. Zazwyczaj nieodłącznym elementem domu jest ogród, do którego można wejść prosto z salonu i tam odpoczywać – wypić kawę w sobotni poranek lub zaprosić wieczorem przyjaciół na grilla. Latem cieszy nas zieleń traw, drzew i krzewów oraz przepiękne kolory kwiatów. Warzywny ogródek zapewni nam świeże produkty, z których przyrządzimy zdrowe i smaczne posiłki. Przepiękne marzenie…

Zbudowanie własnego domu jest kosztowną inwestycją i niewiele osób może sobie na nią pozwolić korzystając tylko z własnych oszczędności. Zawsze jednak istnieje możliwość wzięcia kredytu hipotecznego na budowę domu, by już teraz spełnić swoje marzenie.

Kredyt na budowę domu nieco różni się od zwykłego kredytu hipotecznego,  gdyż wnioskując o udzielenie kredytu, nie mamy jeszcze domu, który mógłby stanowić dla banku zabezpieczenie hipoteczne. W związku z tym wymagane są inne możliwe zabezpieczenia.

Wyrażam zgodę

Karol Skirgajło-Jacewicz

Gorąco polecam. Panowie przeszli z nami całą drogę od sprzedaży mieszkania po kredyt na wymarzony dom. Doskonały kontakt, ogromna cierpliwość do klienta. Pełen profesjonalizm za który serdecznie dziękujemy.

Jagoda Kisielewicz

Gorąco polecam współpracę z Król i Partnerzy! Pan Mariusz swoją fachową wiedza, dobrą komunikacją i podążaniem za klientem przeprowadził nas przez meandry formalności kredytowych od marzeń wprost po klucze do wymarzonego M.

Maciej Dawidowski

Z pomocy Pana Mariusza jestem bardzo zadowlony, pelen profesjonalizm, duza dyspozycyjnosc i zdobyte doswiadczenie pozwolily na zakup wymarzonego domu w tych trudnych dla nas czasach! Wielkie podziekowania za ogrom pracy wlozonej przy naszym kredycie hipotecznym, mimo wielu przeciwnosci losu!

Kalkulator Kredytu Hipotecznego

Kalkulator hipoteczny

Input

Miesięczna rata kredytu hipotecznego

Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora są dostosowane do parametrów określonych przez użytkownika. Kalkulacje dotyczą Kredytu Hipotecznego i służą wyłącznie celom informacyjnym, zawierają dane orientacyjne i mają charakter niewiążący.
RODO *
Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora są dostosowane do parametrów określonych przez użytkownika. Kalkulacje dotyczą Kredytu Hipotecznego i służą wyłącznie celom informacyjnym, zawierają dane orientacyjne i mają charakter niewiążący.

Kredyt na budowę domu.

Jakie dokumenty należy skompletować, aby szybko otrzymać pieniądze? O czym należy pamiętać i na co zwracać uwagę? Pobierz e-booka „Kredyt na budowę domu” i zapoznaj się z wszystkim co niezbędne, by już niebawem usiąść we własnym ogrodzie.

Co znajdziesz w e-booku

 • Czym różni się kredyt na budowę domu od kredytu hipotecznego?
 • Jakie dokumenty są wymagane przy wnioskowaniu o kredyt na budowę domu?
 • Co jest ważne przy ocenie zdolności kredytowej?
 • Co może stanowić wkład własny?
 • Jaką kwotę kredytu budowlanego warto zaciągnąć?
 • Jaki rodzaj nieruchomości możemy wybudować, biorąc kredyt?
 • Firma budowlana czy system gospodarczy – którą opcję wybrać?
 • Ile kosztuje kredyt hipoteczny na budowę domu?
 • O czym powinniśmy pamiętać, biorąc kredyt na budowę domu?
 • Kredyt na budowę domu – krok po kroku
SZCZECIN

LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK

OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA

MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW

BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA

BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin
 • biuro@krolipartnerzy.pl
  +48 661 677 277

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość