KREDYT NA RYNKU WTÓRNYM

Zakup nieruchomości na rynku wtórnym ma swoje zalety. Po pierwsze ta nieruchomość istnieje i co się z tym wiąże – możemy ją obejrzeć i ocenić jej stan. Przy tego typu zakupie też jednak są elementy prawne lub techniczne na które warto zwrócić uwagę. Zebraliśmy je wszystkie w e-booku „Kredyt na rynku wtórnym”

Również banki najchętniej kredytują zakup nieruchomości na rynku wtórnym, gdyż nie ponoszą ryzyka (jak w przypadku rynku pierwotnego), że np. nie zostanie zbudowana lub nastąpią jakieś opóźnienia czy nieprawidłowości podczas budowy. Dlatego też nie wymagają aż tak wielu dokumentów. Co jednak jest niezbędne i na co koniecznie należy zwrócić uwagę wnioskując o kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym? Opowiadamy o tym w e-booku „Kredyt na rynku wtórnym”

Wyrażam zgodę

Karol Skirgajło-Jacewicz

Gorąco polecam. Panowie przeszli z nami całą drogę od sprzedaży mieszkania po kredyt na wymarzony dom. Doskonały kontakt, ogromna cierpliwość do klienta. Pełen profesjonalizm za który serdecznie dziękujemy.

Jagoda Kisielewicz

Gorąco polecam współpracę z Król i Partnerzy! Pan Mariusz swoją fachową wiedza, dobrą komunikacją i podążaniem za klientem przeprowadził nas przez meandry formalności kredytowych od marzeń wprost po klucze do wymarzonego M.

Maciej Dawidowski

Z pomocy Pana Mariusza jestem bardzo zadowlony, pelen profesjonalizm, duza dyspozycyjnosc i zdobyte doswiadczenie pozwolily na zakup wymarzonego domu w tych trudnych dla nas czasach! Wielkie podziekowania za ogrom pracy wlozonej przy naszym kredycie hipotecznym, mimo wielu przeciwnosci losu!

Kalkulator Kredytu Hipotecznego

Kalkulator hipoteczny

Input

PLN
7.8%
0%20%
30lat
1lat50lat

Miesięczna rata kredytu hipotecznego

PLN
Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora są dostosowane do parametrów określonych przez użytkownika. Kalkulacje dotyczą Kredytu Hipotecznego i służą wyłącznie celom informacyjnym, zawierają dane orientacyjne i mają charakter niewiążący.

Kredyt na rynku wtórnym.

Zakup nieruchomości na rynku wtórnym ma swoje zalety. Po pierwsze ta nieruchomość istnieje i co się z tym wiąże – możemy ją obejrzeć i ocenić jej stan. Przy tego typu zakupie też jednak są elementy prawne lub techniczne na które warto zwrócić uwagę. Zebraliśmy je wszystkie w e-booku „Kredyt na rynku wtórnym”

Co znajdziesz w e-booku

 • Co powinna zawierać umowa przedwstępna?
 • Co trzeba koniecznie sprawdzić w księdze wieczystej?
 • A jeśli nieruchomość jest nietypowa?
 • Jakie dokumenty są potrzebne w przypadku zakupu mieszkania ze spółdzielni
 • mieszkaniowej?
 • Jak wygląda uruchomienie kredytu?
 • Co z kredytem na remont?
 • A jeśli kupujemy dom?
 • Co w przypadku, gdy kupujemy nieruchomość obciążoną hipoteką?
 • Ile trwa bankowa procedura przyznania kredytu?
SZCZECIN

LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK

OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA

MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW

BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA

BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin
 • biuro@krolipartnerzy.pl
  +48 661 677 277

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość