blank

Nareszcie własny dom

Książka o tym, jak spełnić marzenie o własnym domu lub mieszkaniu.  Wiedza, dzięki której bezpiecznie przekroczysz próg własnego domu.

Przed Tobą jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu – zakup wymarzonego domu.

Dzięki tej książce:

 • zaoszczędzisz co najmniej kilkanaście tysięcy złotych, które możesz wydać na urządzenie lub wakacje z rodziną
 • unikniesz większości błędów przy wyborze właściwego domu (zapomnij o ponownej przeprowadzce, jeżeli zastosujesz się do rad zawartych w tej książce)

A to dopiero początek.

KSIĄŻKA JUŻ W SPRZEDAŻY

Niezależnie od tego, czy myślisz o mieszkaniu, czy o domu – z tej książki dowiesz się jak merytorycznie i finansowo przygotować się do zakupu własnej nieruchomości. Wiedza ta pozwoli Ci uniknąć wielu pułapek czyhających na różnych etapach procesu zakupu.

Na 176 stronach tego poradnika (podobno czyta się go jak dobrą powieść) znajdziesz praktyczną wiedzę o nieruchomościach – rynku pierwotnym, wtórnym i remoncie. Książka ta będzie dla Ciebie również przewodnikiem o finansach, kredycie mieszkaniowym i oszczędzaniu.

Dowiesz się wiele o współpracy z pośrednikiem oraz jak negocjować ceny nieruchomości. Aby jednak wszystko tworzyło spójną całość – konieczne jest zadbanie o coś więcej. O co? O tym opowiadam w książce. Jest to szalenie ważne, aby w pełni móc cieszyć się wymarzonym domem przez długie lata.

Przekazywana Ci wiedza, to 13 lat doświadczeń na rynku finansów, bankowości i nieruchomości.

Bardzo się cieszę, że powstała taka książka. Przedstawia zupełnie inne podejście do tematu zakupu mieszkania – bardziej ludzkie. Generalnie jest tak, że są agenci nieruchomości, doradcy kredytowi, są poszukiwania nowego lokum, kredyt itp. A cała reszta czyli stres, wybory, podejmowanie decyzji, omawianie czy warto, jak to ugryźć – odbywa się w zaciszu domowym klientów.

Ta publikacja, to coś więcej niż sucha informacja o zakupie nowego mieszkania czy domu. To psycholog, agent nieruchomości, przyjaciel, doradca finansowy, projektant w jednym. Nie spotkałam się nigdy wcześniej z tak kompleksowym podejściem do klienta. Zakup mieszkania, to „wielka” decyzja, a ta książka prowadzi nas przez cały proces od marzenia po realizację celu, a nawet dalej – do życia w naszym nowym wymarzonym miejscu. To psychologiczne, biznesowe, motywacyjne spojrzenie na klienta.

Poza wspomnianym – wcześniej nigdzie nie spotykanym – wsparciem psychologicznym, książka zawiera ogromną ilość wiedzy dotyczącej chociażby samego przygotowania się do kredytu np. jak sprawdzić swoją zdolność kredytową. To naprawdę bardzo kompleksowa publikacja, która porusza również kwestie negocjacji, a nawet projektów wnętrz.

Jeśli chcesz kupić mieszkanie czy dom, to jest coś co musisz przeczytać. Serdecznie polecam i gratuluję z całego serca. Nareszcie własny dom – będzie ogromny sukces.

Kasia Wajs

Blogerka żona marynarza | zonamarynarza.pl

blank

Niezależnie od tego, czy myślisz o mieszkaniu, czy o domu – z tej książki dowiesz się jak merytorycznie i finansowo przygotować się do zakupu własnej nieruchomości. Wiedza ta pozwoli Ci uniknąć wielu pułapek czyhających na różnych etapach procesu zakupu.

Na 300 stronach tego poradnika (podobno czyta się go jak dobrą powieść) znajdziesz praktyczną wiedzę o nieruchomościach – rynku pierwotnym, wtórnym i remoncie. Książka ta będzie dla Ciebie również przewodnikiem o finansach, kredycie mieszkaniowym i oszczędzaniu.

Dowiesz się wiele o współpracy z pośrednikiem oraz jak negocjować ceny nieruchomości. Aby jednak wszystko tworzyło spójną całość – konieczne jest zadbanie o coś więcej. O co? O tym opowiadam w książce. Jest to szalenie ważne, aby w pełni móc cieszyć się wymarzonym domem przez długie lata.

Przekazywana Ci wiedza, to 13 lat doświadczeń na rynku finansów, bankowości i nieruchomości.

NAZYWAM SIĘ
MIROSŁAW KRÓL

Jestem autorem książki „Nareszcie własny dom”. Pomagam ludziom w osiąganiu pięknych marzeń o własnym domu. Od ponad 13 lat doradzam finansowo na każdym etapie zakupu lub budowy, by ta najważniejsza dla Ciebie inwestycja była jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Ukończyłem studia dzienne o specjalizacji Finanse i Bankowość, następnie studia podyplomowe Obrót Nieruchomościami. Ukończenie 4 letnich studiów doktoranckim na Uniwersytecie Szczecińskim pomogło mi merytorycznie przygotować się do pracy w zawodzie eksperta finansowego.

Przez 12 lat współpracowałem z Raiffeisen Bank oraz Deutsche Bank. Te lat pomogły zdobyć mi najwyższy poziom doświadczenia, a w dalszej perspektywie – zadowolonych klientów. Obecnie, wraz z grupą ekspertów tworzymy biuro nieruchomości „Król i partnerzy”, w którym kompleksowo obsługujemy wszystkich, którzy chcą zrealizować marzenie o własnym „M”.

Cały czas się szkolę i rozwijam swoje kompetencje. W trakcie tych wielu lat doświadczeń pracowałem z moimi klientami praktycznie na wszystkich poziomach – od decyzji o własnym domu, poprzez finansowanie, aż po projekt i zakup wymarzonej nieruchomości.

Doskonale znam wszystkie pułapki i wyzwania jakie stoją na drodze moim klientom i z wrodzoną pasją pomagam ich unikać. Z pewnością znajdziesz w Polsce wielu fantastycznych ekspertów finansowych z doświadczeniem w nieruchomościach. Jeśli jednak wybierzesz mnie wiedz, że jestem dokładny jak milimetr, przewiduje za w czasu co trzeba zrobić i co chyba oczywiste oszczędzam moim klientom mnóstwo pieniędzy, stresu i czasu co jest najważniejsze. Ja po prostu kocham to co robię!

Prywatnie jestem mężem Asi i ojcem Natalki, Emilki i Kubusia.

blank

Dzięki tej książce podjęłam decyzję o sprzedaży domu i zakupie mieszkania. Zobaczyłam, że to, co było dobre dla mnie parę lat temu, obecnie mi nie służy. Mając wiedzę z książki „Nareszcie własny dom” mogłam swobodnie rozmawiać z biurami nieruchomości, miałam mocno sprecyzowane oczekiwania.

Gdy więc znalazłam mieszkanie, które spełniało wszystkie moje warunki – byłam pierwsza i poczułam jak to jest zrealizować tak duże marzenie…

Anna Grabka

Coach autora i redaktor | grabka.com.pl

SPRAWDŹ JAK BARDZO POTRZEBUJESZ TEJ KSIĄŻKI?

Być może stoisz przed jedną z ważniejszych decyzji – kupna mieszkania lub zbudowania własnego domu. Takiego własnego miejsca na ziemi, do którego zarówno Ty jak i Twoi najbliżsi będziecie wracać z radością po codziennej pracy lub nauce. To właśnie w tym miejscu będziesz odpoczywać, snuć marzenia, dbać o swój rozwój. To tu będziesz zaczynać i kończyć swój dzień…

Być może w Twoim życiu nastał czas zmian. Szukasz sposobu, by wyprowadzić się od rodziców czy teściów i rozpocząć życie we własnym M – niezależnie i na własnych zasadach.

Być może masz już dość wynajmowania mieszkania i poczucia, że komuś pomagasz się wzbogacać. Czujesz, że teraz nadszedł czas, by budować swój własny majątek.

Własny dom to marzenie wielu. Ale znaleźć ten idealny, kupić go po korzystnej cenie i nie zagubić się we wszystkich formalnościach – to zupełnie inna sprawa, która nierzadko przypomina koszmar. Mirek Król, doświadczony pośrednik nieruchomości z licznymi sukcesami na koncie, wyjaśnia, jak podejść do tego niezwykle ważnego zakupu, by cały proces przebiegł bezproblemowo.

Krok po kroku przeprowadza czytelnika przez wszystkie etapy, przedstawia możliwe rozwiązania, omawia ich wady i zalety i dzieląc się swoją bogatą wiedzą, podpowiada najlepsze opcje. A wszystko to prosto, konkretnie i z dużą dozą humoru! Ta książka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą o zakupie własnej nieruchomości. Na drodze do wymarzonego domu nie znajdziecie lepszego doradcy niż Mirek!

Lena Marciniak-Cąkała

Słowne Babki | slownebabki.pl

Być może po doświadczeniach związanych z lockdownem, masz dość życia w ciasnym mieszkaniu i potrzebujesz przestrzeni, dzięki której codzienne życie stanie się wygodniejsze i znajdzie się miejsce do pracy, nauki i tworzenia – dla każdego z Twoich bliskich.

Być może masz już w głowie projekt wymarzonego domu, ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć jego budowę.

Być może chciałbyś kupić nieruchomość, ale nie wiesz, czy dostaniesz kredyt i czy później zdołasz go spłacić.

A może przeglądasz oferty nieruchomości w Internecie, ale obawiasz się rozmów ze sprzedającymi, biurami nieruchomości i zupełnie nie wiesz jak negocjować.

W jakiekolwiek jesteś sytuacji – wiem jedno:

JESTEŚ W NAJLEPSZYM MIEJSCU, ABY ZAWALCZYĆ O SWOJE MARZENIA!

blank

JAKIE ROZDZIAŁY ZNAJDZIESZ
W KSIĄŻCE?

Rozdział 1.

Czy zakup mieszkania jest moim celem? Często bywa tak, że nasze otoczenie nam coś narzuca. Czasem chcemy czegoś, co niekoniecznie będzie dla nas dobre i dopasowane do naszego stylu życia i możliwości. W tym rozdziale zastanawiamy się nad tego typu zagadnieniami.

Rozdział 2.

Bać się czy działać? To tutaj rozprawimy się z większością obiekcji. Dowiemy się o właściwym nastawieniu i mocy słów. Zakup własnego domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Warto się do niej dobrze przygotować mentalnie.

Rozdział 3.

Cel. Realizacja marzenia o własnym domu to nie tylko podjęcie decyzji, ale często wiele lat przygotowań i określonego sposobu postępowania. W jaki sposób określić swój mieszkaniowy cel, ale spełnił marzenia nie tylko Twoje, ale również Twoich najbliższych.

Rozdział 4.

Finanse. Zakup mieszkania lub budowa domu są nierozerwalnie związane z finansami. Jak zadbać o własne finanse? Jak zbudować sobie poduszkę finansową? Jak zadbać o zdolność kredytową i jak ją sprawdzić? O tym wszystkim dowiesz się z tego rozdziału.

Rozdział 5.

Nareszcie własny dom. Ten rozdział to same konkrety. Znajdziesz tu charakterystykę rynku pierwotnego, wtórnego i informacje o tym jak najlepiej przeprowadzić remont. Dowiesz się jak współpracować z pośrednikiem i jak negocjować cenę swojej wymarzonej nieruchomości. A jeśli myślisz o rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości – otrzymasz niezbędne wprowadzenie.

Rozdział 6.

Zdrowie. Nie można mówić o cieszeniu się własnym domem, w sytuacji choroby ciała lub ducha. Właściwe zadbanie o swój umysł i ciało, prowadzenie zdrowego stylu życia i wypracowanie wspierających nawyków – zwiększą nasze zadowolenie i z domu, i z wszystkiego co tworzymy.

TO TUTAJ MOŻESZ NABYĆ KSIĄŻKĘ „NARESZCIE WŁASNY DOM”, A DZIĘKI NIEJ:

 • rozwiejesz wszystkie swoje obawy i wątpliwości związane z rynkiem nieruchomości,
 • spełnisz marzenie o własnym mieszkaniu lub domu,
 • dowiesz się wszystkiego co niezbędne, by znaleźć i zakupić nieruchomość idealnie pasującą do Ciebie i spełniającą Twoje potrzeby,
 • zdobędziesz niezbędną wiedzę, dzięki której będzie Ci łatwiej rozmawiać z bankami, urzędami i biurami nieruchomości

A ponadto:

 • ustalisz swój cel mieszkaniowy i drogę do jego realizacji
 • dowiesz się jak wyrobić w sobie wspierające nawyki
 • poznasz wiedzę jak zadbać o siebie holistycznie, by zrealizować swoje marzenie i się nim cieszyć
blank

KUP KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ!

Nareszcie własny dom

59 / 39

 • Książka Nareszcie własny dom
 • 176 stron

+ koszt wysyłki, ceny w PLN

SZCZECIN
LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK
OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA
MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW
BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA
BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość