Z Król i Partnerzy – oczywiście że tak!

Dlaczego jest tak trudno?

Uzyskanie kredytu hipotecznego przez Marynarzy od kilku lat jest coraz trudniejsze. Poza koniecznością zapewnienia zgodności waluty dochodu i nowego zobowiązania oraz niewielką konkurencją banków na tym rynku, doszła kolejna trudność a mianowicie zaprzestanie publikowania stawek LIBOR, od których uzależnione było oprocentowanie kredytów walutowych. To wszystko powoduje, że wiele rodzin marynarskich zadaje sobie pytanie, czy jego pozyskanie jest w ogóle realne, a gdy próbują dowiadywać się o taką możliwość w przypadkowej placówce kredytowej, to najczęściej odsyłani są z kwitkiem i z tego powodu rezygnują ze swoich marzeń i planów dotyczących nieruchomości.

Tak, to nadal możliwe!

Mimo wszystkich przeciwności otrzymanie takiego kredytu, niezależnie od waluty osiąganego dochodu jest nadal możliwe. Wciąż dostępny jest kredyt walutowy w Euro, który w dodatku przy dzisiejszym wysokim kursie tej waluty cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Są również oferty połączenia dochodów Marynarza i jego Małżonki, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie kredytu w złotówkach lub najnowszy produkt pozwalający na pozyskanie kredytu hipotecznego samodzielnie przez Marynarza niezależnie od waluty w jakiej swoje dochody otrzymuje. Zatem alternatywnych rozwiązań jest kilka i właściwie w każdej sytuacji wykorzystanie, któregoś z nich jest możliwe.

Ważne odpowiednie przygotowanie.

Do skutecznego pozyskania takiego kredytu potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie. Dlatego nasze biuro ekspertów finansowych Król i Partnerzy posiadając już kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze kredytowej rodzin marynarskich z całej Polski, rekomenduje kontakt z nami na bardzo wczesnym etapie. W naszej codziennej pracy jako eksperci kredytowi, a również eksperci m.in. takich mediów jak Polsat News, Radio Zet, Radio RMF FM, interia.pl (więcej na https://www.krolipartnerzy.pl/media/) – często spotykamy się z tym, że przyszli Klienci kontaktują się z nami zaraz po samym pojawieniu się pomysłu o nowej nieruchomości, na wiele miesięcy przed tą transakcją. Pozwala nam to bezpłatnie ocenić sytuację finansową Klienta, dokonać szczegółowych wyliczeń, aby wspólnie z Nim wybrać najkorzystniejszą ścieżkę pozyskania takiego kredytu, a także zalecić potrzebne korekty, które po wcześniejszym wdrożeniu, w istotny sposób zwiększają szanse na skuteczną realizację inwestycji.

Najważniejsze parametry proponowanych kredytów:

 • dostępne finansowanie niezależnie od waluty dochodu osiąganego przez Marynarza,
 • możliwość minimalizowania wkładu własnego,
 • nawet do 30 lat okresu kredytowania,
 • możliwość wcześniejszej spłaty takiego kredytu,
 • spłata kredytu system raty równej lub malejącej,
 • oprocentowanie kredytu stopą zmienną lub stałą,
 • możliwość zastosowania ekspresowej procedury przy niższych kwotach kredytu,
 • finansujemy transakcje dotyczące zarówno zakupu mieszkania, działki lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym, bądź budowy domu na własnej działce,
 • tymi produktami możemy również refinansować poniesiony wkład własny (również zakup nieruchomości za gotówkę), a także produkty w innych bankach, zarówno kredyty mieszkaniowe walutowe lub złotówkowe, jak i inne zobowiązania.

Dokumenty przydatne do analizy:

 • książeczka żeglarska,
 • kontrakty marynarskie z 2 ostatnich lat,
  • paymenty z 2 ostatnich lat,
  • historia wpływów wynagrodzenia z 2 ostatnich lat,

  Pełnomocnictwo

  Zakup lub budowa nieruchomości i zaciągnięcie kredytu na ten cel wymagają osobistej obecności Klienta na różnych etapach tego procesu, podejmowania wielu czynności, składania dokumentów i oświadczeń. Dlatego myśląc o tego rodzaju inwestycji Marynarz powinien notarialnie ustanowić Pełnomocnika, który pod jego nieobecność będzie mógł prowadzić sprawy w jego imieniu. Postęp technologiczny daje wiele możliwości, większość Marynarzy w trakcie rejsu ma ciągły dostęp do Internetu, dzięki czemu my eksperci finansowi możemy przesyłać mu mailowo takie dokumenty, jak decyzja kredytowa lub wzór umowy kredytowej. Dzięki takim aplikacjom jak WhatssApp lub Signal możemy na bieżąco telefonować by omawiać wszelkie szczegóły, jednak wszelkie ustalenia swoim podpisem w imieniu Marynarza musi ostatecznie potwierdzić jeszcze jego Pełnomocnik, dlatego jego ustanowienie jest tak ważne. Szerzej temat pełnomocnictwa do reprezentowania Marynarza omawialiśmy w artykule, na blogu Kasi Wajs.

  Zapraszamy do współpracy

  W tej chwili Eksperci Król i Partnerzy prowadzą sprawy rodzin marynarskich nie tylko z okolic Trójmiasta i Szczecina, ale z całej Polski. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wypracowanym efektywnym ścieżkom procesowania mamy wiele przykładów, że nawet Klienci, którzy początkowo sami bez powodzenia starali się o finansowanie, po nawiązaniu współpracy z nami otrzymywali kredyt na korzystnych warunkach, o czym świadczą liczne opinie Rodzin marynarskich z całej Polski na naszym profilu na Facebooku @ekspercifinansowikrol czy na naszej stronie www.krolipartnerzy.pl lub opiniach Google.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i współpracy z nami niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania.