Kontakt z nami

Umów się na spotkanie z naszym doradcą, który zaproponuje najlepsze dostępne rozwiązania finansowania Twoich potrzeb. Wypełnienie poszczególnych pól w formularzu pozwoli na bardziej precyzyjne wstępne wyselekcjonowanie ofert.

biuro@krolipartnerzy
+48 661 677 277

Alicja Kowalska – Asystentka
Email: alicja.kowalska@krolipartnerzy.pl
Telefon: +48 502 100 104

Mirosław Król – CEO
Email: miroslaw.krol@krolipartnerzy.pl
Telefon: +48 600 117 869

Król i Partnerzy Joanna Król
ul. Antoniego Abrahama 12/6, 70-893 Szczecin
NIP 7651641703

Wyrażam zgodę

Mirosław Król

Mirosław Król

CEO

Swoją pierwszą pracę związaną z zagadnieniami Kredytu Hipotecznego rozpocząłem w roku 2007 roku, kiedy podczas trzeciego roku studiów, po miesiącu zmagań w procesie rekrutacyjnym zaproponowano mi stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży kredytu mieszkaniowego w Raiffeisen Bank. Swojemu ówczesnemu pracodawcy jestem wdzięczny za zainwestowanie we mnie dużych środków na szkolenia, za pokazanie mi w praktyce oferowanych produktów oraz zaoferowanie bezpośredniej pracy z klientami mającymi w planach inwestycję w nieruchomości.

Dzięki dużej ilości szkoleń i spotkań szybko zainteresował się mną nowy pracodawca tj. Deutsche Bank Polska S.A, z którym byłem związany od 2009 roku. Tam zajmowałem się głównie Klientami z branży morskiej oraz kredytami hipotecznymi w PLN. Przez wszystkie lata dokładam starań, aby świadczona przeze mnie usługa była dla każdego klienta na najwyższym poziomie jakości, a każda transakcja nową ciekawą historią.

W 2011 roku rozpocząłem współpracę z Mariuszem Stemporowskim w zakresie kredytów hipotecznych tworząc unikatowy zespół dwóch osób. Aktualnie dołączają do nas kolejni Partnerzy o podobnych kompetencjach i równie wysokim doświadczeniu. Razem tworzymy projekt Król i Partnerzy, który będzie mógł odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów
Kompetencje: Ukończyłem ekonomiczne studia wyższe i doktoranckie o specjalizacji Finanse i Bankowość oraz podyplomowe o specjalizacji Rynek Nieruchomości. Regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu współpracy z klientami oraz produktów finansowych.

Mariusz Stemporowski

Mariusz Stemporowski

EKSPERT FINANSOWY

Od 2011 roku, jako pracownik mobilnej sieci Deutsche Bank Polska SA, zajmowałem się kompleksową obsługą finansową Klientów indywidualnych ze szczególnym uwzględnieniem marynarzy i podmiotów związanych z branżą morską. Organizowałem i reprezentowałem Deutsche Bank na targach nieruchomości, konferencjach naukowych i branżowych oraz eventach np. Spotkaniach Żon Marynarzy.

Moim zadaniem było również promowanie produktów bankowych oraz własnej pracy dla Klienta na portalach internetowych, zwłaszcza na tych związanych z branżą morską. Pielęgnuję także współpracę z pośrednikami oraz sprawuję profesjonalną opiekę nad ich Klientami.

Cechuje mnie staranność i dokładność w moim działaniu. Zależy mi na utrzymywaniu z Klientami wieloletniej relacji dzięki 100% skoncentrowaniu się na właściwej realizacji ich potrzeb.

Krzysztof Stefaniak

Krzysztof Stefaniak

EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomościami zajmuję się od niespełna 10 lat. Zawsze interesowałem się rynkiem nieruchomości, aż w końcu zdecydowałem się na podjęcie pracy w tym zawodzie. Swoje doświadczenie zyskałem w dużej ogólnopolskiej korporacji związanej z rynkiem nieruchomości.

Na koncie mam kilkaset transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. W zasadzie z wszystkimi Klientami, w większym lub mniejszym stopniu, jestem w kontakcie i systematycznie otrzymuję od nich kolejne polecenia. Kieruję się zasadami etyki, uczciwości i dbałości o interesy Klientów. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę.
Na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem 3 dzieci. Moją pasją jest przede wszystkim sport. Od najmłodszych lat czynnie go uprawiałem na poziomie zbliżonym do profesjonalnego, ale problemy z kontuzjami nieco to wyhamowały. Interesuję się również polityką, historią, muzyką, gotowaniem.

Piotr Kołakowski

Piotr Kołakowski

EKSPERT DS. INWESTYCJI

W branży kredytowej jestem od 2008 roku. W tym czasie współpracowałem w charakterze specjalisty do spraw kredytu hipotecznego z Raiffeisen Bank Polska S.A, Home Broker S.A., Open Finance S.A. oraz Expander Advisors Sp. z o.o.. Od 2015 roku prowadzę indywidualną praktykę, jako ekspert finansowy. W zespole Król i Partnerzy jestem od samego początku. Obecnie zajmuję się obsługą kredytową Klientów, koordynowaniem projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem biurem nieruchomości Król i Partnerzy.

Dzięki dużemu doświadczeniu i nabytej przez lata wiedzy staram się skutecznie i korzystnie realizować sprawy moich Klientów. Wiem, że obdarzają mnie zaufaniem przy realizacji istotnych inwestycji. Mając tę świadomość, do każdej sprawy podchodzę z dużym zaangażowaniem.

Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch synów. Z zamiłowania występuję w Teatrze Nie Ma w Szczecinie, kopię się w czoło w amatorskich ligach piłkarskich, gram w szachy, gry ekonomiczne i strategiczne, a także, jak żona pozwoli, wędruję po górach.

Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

EKSPERT DS. INWESTYCJI

Jestem absolwentem Stosunków Międzynarodowych i Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowych studiów menedżerskich MBA i marketingu sportowego. Mam 10 – letnie doświadczenie w sektorze bankowym w Deutsche Bank Polska S.A. w segmencie korporacyjnym. Tam zajmowałem się finansowaniem i obsługą przedsiębiorstw oraz zarządzałem zespołem. Uczestniczyłem w wielu projektach związanych z finansowaniem inwestycyjnym oraz obrotowym dla firm z branż produkcyjnych oraz usługowych. Aktualnie jestem współwłaścicielem agencji pracy tymczasowej.

Prywatnie, miłośnik sportu oraz podróży. Z powodzeniem łączę obie te pasje jako II-ligowy sędzia piłkarski oraz sędzia międzynarodowy beach soccera. W tej odmianie piłki nożnej uczestniczyłem m.in. w 3 turniejach rangi mistrzostw świata w Portugalii, Paragwaju oraz Wyspach Bahama, gdzie w 2017 roku prowadziłem mecz otwarcia oraz finał.

Alicja Kowalska

Alicja Kowalska

ASYSTENTKA

Od czterech lat zajmuję się zdalną obsługą administracyjną firm, działając jako tzw. „Wirtualna Asystentka”. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska i germańska ze specjalizacją tłumaczeń pisemnych. W codziennej pracy jako asystentka, poza obsługą administracyjną, wykonuję różnego rodzaju tłumaczenia, w tym również specjalistyczne. Moją domeną i głównym obowiązkiem jest utrzymanie porządku w firmie – pilnuję obiegu dokumentów, kontroluję finanse, pilnuję terminów, organizuję pracę, rozdzielam zadania i nadzoruję ich wykonanie.

Praca zdalna pozwala mi na pogodzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, co samo w sobie jest zajęciem na pełen etat.

SZCZECIN

LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK

OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA

MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW

BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA

BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin
  • biuro@krolipartnerzy.pl
    +48 661 677 277

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość