Król i Partnerzy | Eksperci Finansowi |

Example One Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych
Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.
INSPIRUJĄ
NAS MARZENIA
KRÓL I PARTNERZY

Example One Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń
naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.
INSPIRUJĄ
NAS MARZENIA
KRÓL I PARTNERZY

Arek Arinho

Fachowcy w swojej dziedzinie! Profesjonalizm i uczciwość przy załatwianiu i opiece kredytu. Pan Mirek i Pan Mariusz zawsze dostępni i gotowi pomóc rozwiązać każdy problem bankowy. Od około 8lat mogę na tych Panach polegać. Dla marynarza,który nie ma za wiele czasu na rozwiązywanie często zawiłych problemów bankowych związanych z kredytem to bardzo istotne! Polecam z czystym sumieniem!

Tomasz Ryczkowski

Firma godna polecenia. Mimo trudnych i niepewnych czasów w czasie pandemii udało się załatwić kredyt na zakup mieszkania. Dzięki doradcom z kancelarii Król i Partnerzy zaoszdzilismy sporo czasu, i nie było potrzeby składania wniosków w kolejnych bankach. Polecam zwłaszcza wszystkim z branży morskiej, zatrudnionym na kontraktach i zarabiających w innych walutach niż polski złoty. Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa.
Polecam wszystkim.

Julia Wojnarowska

Brałam udział w szkoleniu z inwestowania w nieruchomości. Szkolenie zdecydowanie za szybko się skończyło – nie wiem kiedy ten cały czas zleciał. Otrzymałam wiele cennych informacji jak się przygotować na każdym etapie takiej inwestycji. Najbardziej podoba mi się życiowe podejście i szacunek dla indywidualnych potrzeb każdego inwestującego. Mirosław i Mariusz to faceci o bardzo otwartych umysłach!

Źródło opinii: facebook.com/krolipartnerzy

Kredyty hipoteczne i gotówkowe

Jeśli myślicie Państwo o kredycie na budowę, zakup lub remont nieruchomości, to zapraszamy do kontaktu. A może spłacacie już taki kredyt, ale chcielibyście obniżyć jego koszty? Chętnie pomożemy również w tym zakresie.

Biuro nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości lub też jesteś zainteresowany sprzedażą już posiadanych to z przyjemnością w tym pomożemy. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu bądź zbycia nieruchomości.

Kredyt marynarza

Od ponad 10-ciu lat oferujemy rozwiązania finansowe dla marynarzy i ich rodzin. Walutą kredytowania jest: PLN, EUR, USD, GBP, NOK.

Inwestycje

Planujesz inwestycję, budowę nowego obiektu lub rozbudowę już istniejącego? Wspieramy Państwa w wyborze najlepiej dopasowanego finansowania zewnętrznego, rzetelnego biura projektowego, sprawdzonego generalnego wykonawcy oraz w poszukiwaniu gruntów pod budowę.

Jak działamy?

KLIENCI O NAS

Igor Czerniec

Profesjonalizm w 200% i indywidualne podejście do każdego, stawiając na jakość nie na ilość. Jeśli chcą Państwo trafić w bardzo dobre ręce przy organizacji wszystkiego co związane z kredytowaniem, a jednocześnie znaleźć rozwiązania na wiele pokrewnych spraw i problemów to z czystym sumieniem polecam kontakt z Panem Mirosławem i Mariuszem.

Maciej Dawidowski

Z pomocy Pana Mariusza jestem bardzo zadowlony , pelen profesjonalizm , duza dyspozycyjnosc i zdobyte doswiadczenie pozwolily na zakup wymarzonego domu w tych trudnych dla nas czasach ! Wielkie podziekowania za ogrom pracy wlozonej przy naszym kredycie hipotecznym , mimo wielu przeciwnosci losu!

Paula Niemczynowicz

Jestesmy w trakcie współpracy z Król i Partnerzy- Eksperci Finansowi Dostalismy odpowiedzi na pytania i fachowe objaśnienie kwestii finansowych, które początkowo były dla nas czarna magią… Nasze marzenia rosną, będa potrzebowały wsparcia tych ekspertów ? To nasze pieniądze i najwazniejsze plany, czujemy sie o nie spokojniejsi gdy mamy pomoc Króla i Partnerów

Źródło opinii: facebook.com/krolipartnerzy

Pięć kroków gwarantujących, że nasza wspólna ścieżka w osiągnięciu założonych celów będzie skuteczna i zapewni Państwu spełnienie marzenia o zakupie własnej nieruchomości

Krok pierwszy

Przedstaw nam swoje marzenie

Krok drugi

Spotkaj się z nami aby omówić szczegóły

Krok trzeci

Usiądź spokojnie, my zajmiemy się resztą

Krok czwarty

Przygotujemy dla Ciebie kilka ofert

Krok piąty

Realizacja marzenia o własnej nieruchomości

Spełnionych marzeń

Udzielonych kredytów

Znalezionych rozwiązań

Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator hipoteczny

Input

PLN
2.21%
0%20%
30lat
1lat50lat

Miesięczna rata kredytu hipotecznego

PLN
Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora są dostosowane do parametrów określonych przez użytkownika. Kalkulacje dotyczą Kredytu Hipotecznego i służą wyłącznie celom informacyjnym, zawierają dane orientacyjne i mają charakter niewiążący.

Jeśli wolą Państwo kontakt telefoniczny prosimy o telefon na numer

Pierwszy bezpłatny e-book

Przeanalizuj swoją zdolność kredytową. Kredyt Mieszkaniowy

U wielu klientów pojawia się dylemat czy korzystać z kredytu by móc zrealizować swoje projekty bez pozbywania się własnych środków finansowych, czy jednak wykorzystać dużą część swoich oszczędności, a kwotę kredytu ustalić na minimalnym możliwym poziomie.

Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę wybieramy jako swoich partnerów najlepszych z branży.

SZCZECIN

LASTADIA OFFICE

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

GDAŃSK

OLIVIA BUSINESS CENTER

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

POZNAŃ - MALTA

MALTA OFFICE PARK

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

WROCŁAW

BUSINESS LINK

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław

WARSZAWA

BUSINESS LINK ASTORIA

ul. Przeskok 3
00-032 Warszawa

Misja

Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

Biuro

Zbożowa 4A II piętro
70-653 Szczecin
  • biuro@krolipartnerzy.pl
    +48 661 677 277

Kluczowe wartości

Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Uczciwość