Nieruchomości

IMG_7017-HDR-min
1,999,000.00zł
Popular

Nowoczesny dom wolnostojący do zamieszkania

UWAGA! Olbrzymi potencjał uzyskania dodatkowych 3 pokoi i łazienki na poddaszu, dzięki czemu nieruchomość stanie się 7 -mio pokojowym domem z 3 łazienkami!!!

Nowoczesny w pełni wyposażony dom wolnostojący w zacisznej okolicy z dala od hałasu, a jednocześnie w odległości zaledwie kilkuset metrów od sklepów, przystanków i pięknych terenów zielonych. Do centrum Szczecina dojazd w zaledwie 15 minut.

Budynek wybudowany w 2011 roku z dużym podgrzewanym garażem dwustanowiskowym 48 m2 w bryle oraz z wysokiej jakości materiałów, budowany od początku dla swoich potrzeb mieszkaniowych. Dachówka ceramiczna, ściany z ceramiki, ogrodzenie z klinkieru z bramą wjazdową oraz garażową na pilota.

W skład nieruchomości wchodzą:

Parter

- Salon z jadalnią - 36,8 m2

- Aneks kuchenny widny z oknem - 17,51 m2

- Pokój - 19,50 m2

- Pokój - 15,50 m2

- Sypialnia - 14,80 m2

- Korytarze i sień - 18,32 m2

- Łazienka - 6,40 m2

- Łazienka w sypialni - 7,40 m2

- Garderoba - 4,50 m2

- Garaż dwustanowiskowy - 41,40 m2

- Pralnia - 4,50 m2

- Pom. Gospodarcze - 6,60m2

Piętro

- ogromy potencjał i możliwość zrobienia 3 pokoi i łazienki! (rzut w załącznikach)

Standard nieruchomości:

Ściany gładzone i malowane farbą lateksową Beckers, na podłogach drewno, panele oraz włoski gres, sypialnia główna z prywatną łazienką i garderobą. Łóżko tapicerowane wykonane według indywidualnego projektu. W łazienkach wysokiej klasy wyposażenie. Kuchnia w zabudowie ze sprzętami wysokiej jakości SAMSUNG i AMICA, szafki z systemem cichego domyku firmy BLUM, drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne drewniane robione na zamówienie, okna trzyszybowe Oknoplast Kraków, zamontowany najwyższy jakościowo model przy budowie, w salonie klimatyczny kominek w marmurowej zabudowie z rozprowadzeniem powietrznym. Nowoczesny kocioł gazowy z wbudowanym zasobnikiem 150 l.

Strop drewniany ocieplony wełną 35 cm na podwójnej płycie OSB.

Ogród wyposażony w system nawadniania z licznymi nasadzeniami zapewniającymi prywatność, poczucie estetyki i wprawiające w relaksacyjny nastrój, taras wykonany z drewna modrzewiowego.

Media oraz koszty przy 4 osobowej rodzinie:

- prąd, koszt miesięczny około 300 zł (oświetlenie zewnętrzne całonocne, sprzęty i energochłonne akwarium)

- gaz i woda (ogrzewanie i woda ciepła) w okresach ciepłych koszty miesięczny około 150 zł (tylko podgrzanie wody), w okresach zimowych koszt miesięczny około 580 zł (podgrzanie wody i ogrzewanie)

- woda koszt miesięczny około 75 zł

- oczyszczalnia koszt roczny około 600 zł (gotowy projekt ze wszystkimi zgodami na podłączenie się do sieci kanalizacyjnej)

- Internet radiowy i TV w jakości 4K

- ogrzewanie podłogowe, w pokojach grzejniki

Bezpieczeństwo:

Nieruchomość posiada system alarmowy, monitoring oraz rolety antywłamaniowe.

Okolica dobrze skomunikowana ze Szczecinem, do przystanku autobusowego zaledwie kilkaset metrów, w pobliżu sklepy, lodziarnie, basen, tereny rekreacyjne i usługowe, najbliższa szkoła podstawowa w odległości 2 km.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Lokalizacja