Nieruchomości

1-2
469 000,00zł
Popular

Mieszkanie 2 pokojowe Szczecin Niemierzyn

!UWAGA! Możliwość zakupu przez osoby spoza UE!

Spółdzielczo własnościowe prawo z księgą wieczystą!

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Szczecina. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,29 m², usytuowane na trzecim piętrze jedenastopiętrowego bloku wybudowanego w 1980 roku.

Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich udogodnień, takich jak szkoły, przedszkola, żłobki oraz liczne markety i dyskonty. Dla Państwa wygody w pobliżu są także apteki, przychodnia zdrowia, tereny rekreacyjne oraz place zabaw. Dobra komunikacja miejska zapewnia łatwy i szybki dojazd do każdej części miasta.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, przeszedł termomodernizację, co znacząco poprawiło jego efektywność energetyczną. Klatka schodowa jest czysta i zadbana, a nowoczesna winda, wymieniona na nowszy model, zapewnia komfort codziennego użytkowania. Zarządza nim prężnie działająca Spółdzielnia Śródmieście, co gwarantuje wysoki standard zarządzania nieruchomością. Dodatkowo wymienione zostały piony wodno-kanalizacyjne, instalacja elektryczna miedzianą, co jest dużym atutem tej nieruchomości.

Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego o powierzchni 22 m² z wyjściem na duży, 4 m² balkon od strony południowo-zachodniej, zapewniający doskonałe nasłonecznienie. Sypialnia o powierzchni 9 m², osobna, widna kuchnia z oknem o powierzchni 6,5 m² oraz łazienka o powierzchni 3 m² i dodatkowa osobna toaleta (1 m²). Do mieszkania przynależy również piwnica około 3 m2.

Standard: panele, kafle, ściany malowane, okna PCV

Mieszkanie jest dostępne w terminie do uzgodnienia, a jego stan prawny to spółdzielcze własnościowe prawo z Księgą Wieczystą. Czynsz wynosi 1000 zł i zawiera opłatę ryczałtową za gaz oraz wszystkie zaliczki eksploatacyjne.

Możliwość nabycia tej nieruchomości przez obywateli spoza Unii Europejskiej stanowi dodatkowy atut.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Lokalizacja