Biuro
Nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości lub też jesteś zainteresowany sprzedażą już posiadanych to z przyjemnością w tym pomożemy.

Biuro
Nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości lub też jesteś zainteresowany sprzedażą już posiadanych to z przyjemnością w tym pomożemy.

Karol Skirgajło-Jacewicz

Gorąco polecam. Panowie przeszli z nami całą drogę od sprzedaży mieszkania po kredyt na wymarzony dom. Doskonały kontakt, ogromna cierpliwość do klienta. Pełen profesjonalizm za który serdecznie dziękujemy.

Jagoda Kisielewicz

Gorąco polecam współpracę z Król i Partnerzy! Pan Mariusz swoją fachową wiedza, dobrą komunikacją i podążaniem za klientem przeprowadził nas przez meandry formalności kredytowych od marzeń wprost po klucze do wymarzonego M.

Maciej Dawidowski

Z pomocy Pana Mariusza jestem bardzo zadowlony, pelen profesjonalizm, duza dyspozycyjnosc i zdobyte doswiadczenie pozwolily na zakup wymarzonego domu w tych trudnych dla nas czasach! Wielkie podziekowania za ogrom pracy wlozonej przy naszym kredycie hipotecznym, mimo wielu przeciwnosci losu!

Źródło opinii: facebook.com/krolipartnerzy

co musisz wiedzieć…

Nieruchomości na sprzedaż

Jeśli szukasz nieruchomości lub też jesteś zainteresowany sprzedażą już posiadanych to z przyjemnością w tym pomożemy.

Naszą misją jest profesjonalna obsługa naszych Klientów i znalezienie im wymarzonej nieruchomości oraz pomoc w sprzedaży już posiadanych.

Obsługujemy rynek pierwotny (inwestycje deweloperskie) w tym inwestycje nadmorskie oraz rynek wtórny. Zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie nabycia lub zbycia nieruchomości m. in. sprawdzenie stanu prawnego, technicznego, negocjacje cenowe, kompletowanie dokumentów, pobieranie wymaganych zaświadczeń, obsługę notarialną, sporządzanie protokołów przekazania nieruchomości.  zespół ekspertów

  Mirosław Król

  Mirosław Król

  CEO

  Swoją pierwszą pracę związaną z zagadnieniami Kredytu Hipotecznego rozpocząłem w roku 2007 roku, kiedy podczas trzeciego roku studiów, po miesiącu zmagań w procesie rekrutacyjnym zaproponowano mi stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży kredytu mieszkaniowego w Raiffeisen Bank. Swojemu ówczesnemu pracodawcy jestem wdzięczny za zainwestowanie we mnie dużych środków na szkolenia, za pokazanie mi w praktyce oferowanych produktów oraz zaoferowanie bezpośredniej pracy z klientami mającymi w planach inwestycję w nieruchomości.

  Dzięki dużej ilości szkoleń i spotkań szybko zainteresował się mną nowy pracodawca tj. Deutsche Bank Polska S.A, z którym byłem związany od 2009 roku. Tam zajmowałem się głównie Klientami z branży morskiej oraz kredytami hipotecznymi w PLN. Przez wszystkie lata dokładam starań, aby świadczona przeze mnie usługa była dla każdego klienta na najwyższym poziomie jakości, a każda transakcja nową ciekawą historią.

  W 2011 roku rozpocząłem współpracę z Mariuszem Stemporowskim w zakresie kredytów hipotecznych tworząc unikatowy zespół dwóch osób. Aktualnie dołączają do nas kolejni Partnerzy o podobnych kompetencjach i równie wysokim doświadczeniu. Razem tworzymy projekt Król i Partnerzy, który będzie mógł odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów
  Kompetencje: Ukończyłem ekonomiczne studia wyższe i doktoranckie o specjalizacji Finanse i Bankowość oraz podyplomowe o specjalizacji Rynek Nieruchomości. Regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu współpracy z klientami oraz produktów finansowych.

  Krzysztof Stefaniak

  Krzysztof Stefaniak

  EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI

  Nieruchomościami zajmuję się od niespełna 10 lat. Zawsze interesowałem się rynkiem nieruchomości, aż w końcu zdecydowałem się na podjęcie pracy w tym zawodzie. Swoje doświadczenie zyskałem w dużej ogólnopolskiej korporacji związanej z rynkiem nieruchomości.

  Na koncie mam kilkaset transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. W zasadzie z wszystkimi Klientami, w większym lub mniejszym stopniu, jestem w kontakcie i systematycznie otrzymuję od nich kolejne polecenia. Kieruję się zasadami etyki, uczciwości i dbałości o interesy Klientów. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę.
  Na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem 3 dzieci. Moją pasją jest przede wszystkim sport. Od najmłodszych lat czynnie go uprawiałem na poziomie zbliżonym do profesjonalnego, ale problemy z kontuzjami nieco to wyhamowały. Interesuję się również polityką, historią, muzyką, gotowaniem.

  Piotr Kołakowski

  Piotr Kołakowski

  EKSPERT DS. INWESTYCJI

  W branży kredytowej jestem od 2008 roku. W tym czasie współpracowałem w charakterze specjalisty do spraw kredytu hipotecznego z Raiffeisen Bank Polska S.A, Home Broker S.A., Open Finance S.A. oraz Expander Advisors Sp. z o.o.. Od 2015 roku prowadzę indywidualną praktykę, jako ekspert finansowy. W zespole Król i Partnerzy jestem od samego początku. Obecnie zajmuję się obsługą kredytową Klientów, koordynowaniem projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem biurem nieruchomości Król i Partnerzy.

  Dzięki dużemu doświadczeniu i nabytej przez lata wiedzy staram się skutecznie i korzystnie realizować sprawy moich Klientów. Wiem, że obdarzają mnie zaufaniem przy realizacji istotnych inwestycji. Mając tę świadomość, do każdej sprawy podchodzę z dużym zaangażowaniem.

  Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch synów. Z zamiłowania występuję w Teatrze Nie Ma w Szczecinie, kopię się w czoło w amatorskich ligach piłkarskich, gram w szachy, gry ekonomiczne i strategiczne, a także, jak żona pozwoli, wędruję po górach.

  Mariusz Stemporowski

  Mariusz Stemporowski

  EKSPERT FINANSOWY

  Od 2011 roku, jako pracownik mobilnej sieci Deutsche Bank Polska SA, zajmowałem się kompleksową obsługą finansową Klientów indywidualnych ze szczególnym uwzględnieniem marynarzy i podmiotów związanych z branżą morską. Organizowałem i reprezentowałem Deutsche Bank na targach nieruchomości, konferencjach naukowych i branżowych oraz eventach np. Spotkaniach Żon Marynarzy.

  Moim zadaniem było również promowanie produktów bankowych oraz własnej pracy dla Klienta na portalach internetowych, zwłaszcza na tych związanych z branżą morską. Pielęgnuję także współpracę z pośrednikami oraz sprawuję profesjonalną opiekę nad ich Klientami.

  Cechuje mnie staranność i dokładność w moim działaniu. Zależy mi na utrzymywaniu z Klientami wieloletniej relacji dzięki 100% skoncentrowaniu się na właściwej realizacji ich potrzeb.

  Łukasz Ostrowski

  Łukasz Ostrowski

  EKSPERT DS. INWESTYCJI

  Jestem absolwentem Stosunków Międzynarodowych i Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowych studiów menedżerskich MBA i marketingu sportowego. Mam 10 – letnie doświadczenie w sektorze bankowym w Deutsche Bank Polska S.A. w segmencie korporacyjnym. Tam zajmowałem się finansowaniem i obsługą przedsiębiorstw oraz zarządzałem zespołem. Uczestniczyłem w wielu projektach związanych z finansowaniem inwestycyjnym oraz obrotowym dla firm z branż produkcyjnych oraz usługowych. Aktualnie jestem współwłaścicielem agencji pracy tymczasowej.

  Prywatnie, miłośnik sportu oraz podróży. Z powodzeniem łączę obie te pasje jako II-ligowy sędzia piłkarski oraz sędzia międzynarodowy beach soccera. W tej odmianie piłki nożnej uczestniczyłem m.in. w 3 turniejach rangi mistrzostw świata w Portugalii, Paragwaju oraz Wyspach Bahama, gdzie w 2017 roku prowadziłem mecz otwarcia oraz finał.

  Alicja Kowalska

  Alicja Kowalska

  ASYSTENTKA

  Od czterech lat zajmuję się zdalną obsługą administracyjną firm, działając jako tzw. „Wirtualna Asystentka”. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska i germańska ze specjalizacją tłumaczeń pisemnych. W codziennej pracy jako asystentka, poza obsługą administracyjną, wykonuję różnego rodzaju tłumaczenia, w tym również specjalistyczne. Moją domeną i głównym obowiązkiem jest utrzymanie porządku w firmie – pilnuję obiegu dokumentów, kontroluję finanse, pilnuję terminów, organizuję pracę, rozdzielam zadania i nadzoruję ich wykonanie.

  Praca zdalna pozwala mi na pogodzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, co samo w sobie jest zajęciem na pełen etat.

  SZCZECIN
  LASTADIA OFFICE

  Zbożowa 4A/II piętro
  70-653 Szczecin

  GDAŃSK
  OLIVIA BUSINESS CENTER

  Al. Grunwaldzka 472
  wejście A, piętro 1
  80-309 Gdańsk

  POZNAŃ - MALTA
  MALTA OFFICE PARK

  ul. Baraniaka 88E/F
  61-166 Poznań

  WROCŁAW
  BUSINESS LINK

  ul. Rzeźnicza 28-31
  50-130 Wrocław

  WARSZAWA
  BUSINESS LINK ASTORIA

  ul. Przeskok 3
  00-032 Warszawa

  Misja

  Naszą misją jest skuteczne i optymalne cenowo realizowanie marzeń naszych Klientów związanych z zakupem lub budową nieruchomości.

  Biuro

  Zbożowa 4A II piętro
  70-653 Szczecin

  Kluczowe wartości

  Profesjonalizm
  Odpowiedzialność
  Uczciwość