Nieruchomości

1-2
599 000,00zł
Popular

4 pokojowe mieszkanie Szczecin Zdroje

!UWAGA! Możliwość zakupu przez osoby spoza UE!

Spółdzielczo własnościowe prawo do nieruchomości!

Mieszkanie znajduje się w czystym i zadbanym budynku zbudowanym w 1979 roku, którym zarządza spółdzielnia "Dąb". Na każdym piętrze są tylko dwa lokale, co gwarantuje kameralną atmosferę.

Nieruchomość wyposażona jest w miedzianą instalację elektryczną, a piony wodno-kanalizacyjne zostały wymienione.

Budynek przeszedł termomodernizację i jest bardzo zadbany.

Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju o powierzchni 16,2 m² z wyjściem na balkon (ok. 5 m²) z pięknym widokiem na zieleń, trzech dodatkowych pokoi (9 m², 8 m², 10 m²), jasnej kuchni z oknem (6 m²) wyposażonej w zabudowę i sprzęt AGD, łazienki (3 m²) oraz oddzielnej toalety (1 m²). Okna wychodzą na wschód i zachód, co zapewnia doskonałe oświetlenie przez cały dzień. Ściany są gładzone i malowane, a także częściowo pokryte tapetą, na podłogach panele oraz kafle.

Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni ok. 5 m². Na zewnątrz budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe – bez strefy płatnego parkowania. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowany jest monitoring, drzwi do mieszkania antywłamaniowe. Mieszkanie jest podłączone do ogrzewania i ciepłej wody z sieci miejskiej. Bryła budynku wykonana jest z wielkiej płyty, co zapewnia solidność konstrukcji. Okna PCV podnoszą komfort cieplny i akustyczny wnętrz.

Czynsz wynosi 870 zł, a stan prawny nieruchomości to spółdzielcze własnościowe prawo. Mieszkanie dostępne jest od zaraz, według uzgodnienia z zainteresowanym kupcem. Stan techniczny wnętrza jest bardzo dobry, mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Lokalizacja