Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno.

Budynek niski jednopiętrowy po przeprowadzonej częściowo termomodernizacji, z zachowanymi elementami architektury przedwojennej. Zaledwie 3 lokale w budynku, co zapewnia komfort mieszkania i daje poczucie spokoju i ciszy dla osób ceniących sobie prywatność.

W bliskiej odległości dostęp do komunikacji miejskiej jak również dużo terenów zielonych m.in. parki, skwery (Plac Waleriana Pawłowskiego), boiska.

Teren ogrodzony, częściowo zagospodarowany, z dalszymi planami aranżacji ze strony zarządcy.

Standard lokalu: ściany w tapecie i kaflach (łazienka i kuchnia), na podłodze linoleum, okna nowego typu PCV, piec gazowy dwufunkcyjny co roku serwisowany, wysokość pomieszczeń 3,15 m daje poczucie dużej przestrzeni i swobody.

W skład mieszkania wchodzą:

– Pokój dzienny 23 m2

– Sypialnia 15 m2

– Kuchnia osobna widna z oknem 5 m2

– Łazienka 3 m2

– Przedpokój 4,49 m2

Niskie koszty utrzymania, czynsz do zarządcy jedynie 290 zł.

Do mieszkania przynależy WC na klatce schodowej 0,57 m2 ( przyszłościowo komórka lokatorska lub składzik) oraz duża piwnica o powierzchni 11,42 m2.

Lokalizacja bogata w sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, pizzerie, kościół i inne miejsca użyteczności publicznej, które składają się na wygodę mieszkania.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane z dala od miejskiego zgiełku umiejscowione między Szczecinem, a Policami.

Budynek niski dwupiętrowy wybudowany w 2007 roku, czysty i zadbany, dobrze funkcjonujący zarządca.

Standard mieszkania: ściany gładzone i malowane, na podłogach panele, w łazience oraz kuchni kafle, okna PCV (balkon) oraz w całym mieszkaniu połaciowe drewniane. Pod schodami funkcjonalna i praktyczna przestrzeń nie zabierająca miejsca z części dziennej, a służąca za schowek.

W skład mieszkania wchodzą:

I poziom:

  • Pokój dzienny z aneksem kuchennym 30 m2
  • Pokój 13,5 m2 z wyjściem na balkon 4 m2
  • Łazienka 4 m2
  • Hol

II poziom:

  • Pokój 18 m2 (powierzchnia mierzona dalmierzem na wysokości około 1,4 m)z różnymi możliwościami aranżacyjnymi

Ogrzewanie i woda z pieca dwufunkcyjnego ( robione coroczne przeglądy).

Czynsz 280 zł miesięcznie przy 4 osobowej rodzinie.

Dostawca TV – UPC.

Drzwi KMT antywłamaniowe.

Lokalizacja dobrze skomunikowana między Szczecinem, a Policami oraz wschodnią częścią miasta dzięki liniom autobusowym.

W pobliżu placówka przedszkolna oraz Galeria Północ, która mieści w sobie wiele punktów usługowych takich jak: market, bazarek, apteka, bawialnia, strefa fitness itp. Dookoła mnóstwo terenów zielonych, boiska, obiekty sportowe.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Dom z monitoringiem i klimatyzacją na ostatniej kondygnacji w zabudowie bliźniaczej w cichej uliczce prestiżowej dzielnicy Pogodna.

Budynek z 1979 roku dwupiętrowy  ( użytkowe trzy kondygnacje plus podpiwniczenie) wybudowany tradycyjną technologią z cegły o kubaturze 670 m3, posadowiony na działce o powierzchni 269 m2.

Nieruchomość zadbana z przeprowadzonym generalnym remontem dachu i elewacji w 2016 roku oraz ostatniej kondygnacji w 2017 roku, instalacja elektryczna nowego typu miedziana, piony wodno kanalizacyjne stalowe.

Powierzchnia według aktu notarialnego 110 m2, natomiast stan faktyczny 147,7 m2 , na który przypadają:

– kondygnacja podziemna o powierzchni 46 m2 w skład której wchodzą: opałownia, piwnica, suszarnia, kotłownia, spiżarnia.

– Parter:  Salon 29,5 m2 z wyjściem na przestronny taras 14,5 m2, kuchnia osobna widna z oknem 9,6 m2, korytarz 5 m2, WC 2 m2, przedsionek 3 m2

– I poziom: Pokój 14,6 m2, pokój 12 ,7 m2, pokój 9,5 m2, łazienka 4 m2, przedpokój 5,1 m2, balkon 3,5 m2

– II poziom klimatyzowany : Pokój 13,8 m2, pokój 12,6 m2, kuchnia 12,1 m2, łazienka 7,8 m2, przedpokój 6,4 m2

Dodatkowo strych ( schowek) wysokość do kalenicy 1,8 m2.

Każda kondygnacja mieszkalna jest w pełni rozkładowa, pomieszczenia maja niezależne wejścia.

W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 17,4 m2, garaż murowany na posesji 16,2 m2, ogródek około 55 m2. Na posesji bez problemu może zaparkować nawet kilka aut.

Ogrzewanie ekogroszkiem z solidnego pieca z 2010 roku, woda podgrzewana piecem firmy „Junkers”.

Wystawa okien wschodnio – zachodnia.

Standard mieszkania: ściany gładzone i malowane, na podłogach panele, linoleum, w kuchniach i łazienkach kafle, okna PCV.

Opłaty: gaz, prąd, woda, ogrzewanie, kanalizacja, podatek około 1200 zł miesięcznie.

Oferta idealna dla rodzin i osób ceniących sobie bezpieczeństwo i spokój, a także dla firm pod kątem prowadzenia nieuciążliwej działalności.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Atrakcyjne działki rolne o powierzchni od 3006 m2 do 3121 m2 ze zgodą na sprzedaż KOWR-u (brak pierwokupu) o klasie użytku od IIIb do V położone w doskonałej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, otoczone Puszczą Bukową i rezerwatem oraz szlakami pieszymi i kajakowymi.

Teren wolny od inwestycji objęty formą ochrony przyrody. Wzdłuż terenu działek przyłączona sieć wodociągowa oraz sieć teletechniczna poza działkami 4/16 i 4/17. Na chwilę obecną brak MPZP dla obszaru, na którym znajdują się przedmiotowe działki.

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania w bliskim sąsiedztwie planowane  osiedle domów jednorodzinnych (obowiązujący na tamtym terenie MPZP).

Według danych inżynieryjno-geologicznych działki posiadają korzystne warunki budowlane.

Dla jednej z działek wydana decyzja, że nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu. Działki nie są posadowione na obszarze rewitalizacji, posiadają dostęp do drogi gminnej nr 9.

Działki dostępne na chwilę obecną:  4/16,   4/17,    4/20,    4/21,    4/22,    4/23,    4/24.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

Dom jednorodzinny po generalnym remoncie

Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na Osowie w zabudowie jednorodzinnej po generalnym remoncie.

Budynek 3 kondygnacyjny wybudowany w technologii mieszanej po całkowitej wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, intalacji elektrycznej, elewacji, dachu (gwarancja 99 lat), kanalizacji ( miejska). Solidna brama wjazdowa zamykana na pilota, przed garażami na terenie posesji miejsce na około 4 auta.

Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 424 m2 i powierzchni użytkowej budynku 120 m2.

Okolica cicha i spokojna teren posesji monitorowany, otoczenie zieleni, parku, wybiegów dla zwierząt z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie zaledwie kilkanaście minut od centrum.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • 1 kondygnacja: piwnica w skład której wchodzą: pomieszczenie gospodarcze 11 m2, 2 garaże po 28 m2 każdy jeden z nich z kanałem, warsztat 7,5 m2, schowek 5 m2.
  • 2 kondygnacja: wiatrołap 2,5 m2, pokój z aneksem kuchennym 38 m2 z wyjściem na olbrzymi taras 87 m2, łazienka ze wszystkimi przyłączami obecnie służąca za garderobę 8 m2, przedpokój 6 m2.
  • 3 kondygnacja: pokój 17m2, pokój 14 m2, pokój 12 m2, łazienka 3,5 m2, przedpokój 4 m2.

 

Standard mieszkania: ściany gładzone i malowane, salon częściowo w cegle strukturalnej z kominkiem elektrycznym, na podłogach panele o wysokiej klasie ścieralności, kuchnia w zabudowie z markowymi sprzętami, łazienka w armaturze oraz kaflach, okna w całym domu nowoczesne PCV, najwyższej klasy, nowoczesny piec marki Defro 5 Plus na pelet, zakupiony około 2020 roku dający możliwość bardzo dużych oszczędności przy ogrzewaniu oraz podgrzewaniu wody. Rachunki za cały rok przy rodzinie 4 osobowej jedynie na poziomie około 3200 zł , centralka sterowania ogrzewaniem, piec praktycznie bezobsługowy. Działka zagospodarowana i zadbana.

Lokalizacja bogata w pełną infrastrukturę: sklepy spożywcze, markety, centrum handlowe, apteki, stacja paliw, przychodnia, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, poczta, komunikacja autobusowa.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!