Swoją pierwszą pracę związaną z zagadnieniami Kredytu Hipotecznego rozpocząłem w roku 2007 roku, kiedy podczas trzeciego roku studiów, po miesiącu zmagań w procesie rekrutacyjnym zaproponowano mi stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży kredytu mieszkaniowego w Raiffeisen Bank. Swojemu ówczesnemu pracodawcy jestem wdzięczny za zainwestowanie we mnie dużych środków na szkolenia, za pokazanie mi w praktyce oferowanych produktów oraz zaoferowanie bezpośredniej pracy z klientami mającymi w planach inwestycję w nieruchomości.

Dzięki dużej ilości szkoleń i spotkań szybko zainteresował się mną nowy pracodawca tj. Deutsche Bank Polska S.A, z którym byłem związany od 2009 roku. Tam zajmowałem się głównie Klientami z branży morskiej oraz kredytami hipotecznymi w PLN. Przez wszystkie lata dokładam starań, aby świadczona przeze mnie usługa była dla każdego klienta na najwyższym poziomie jakości, a każda transakcja nową ciekawą historią.

W 2011 roku rozpocząłem współpracę z Mariuszem Stemporowskim w zakresie kredytów hipotecznych tworząc unikatowy zespół dwóch osób. Aktualnie dołączają do nas kolejni Partnerzy o podobnych kompetencjach i równie wysokim doświadczeniu. Razem tworzymy projekt Król i Partnerzy, który będzie mógł odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów
Kompetencje: Ukończyłem ekonomiczne studia wyższe i doktoranckie o specjalizacji Finanse i Bankowość oraz podyplomowe o specjalizacji Rynek Nieruchomości. Regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu współpracy z klientami oraz produktów finansowych.